Regulaminy I Polityka RADAR

Na tej stronie zamieściliśmy fakty i warunki, które musisz znać podczas korzystania z usług RADAR

Regulamin
Bezpieczny Pupil

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego zwierzęcia— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona bagażu

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego bagażu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona dokumentów

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich dokumentów— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona kluczy

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich kluczy — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Polityka prywatności RADAR.Smart

Polityka prywatności RADAR.Smart określa procedurę otrzymywania, przechowywania i wykorzystywania danych, które otrzymujemy od Ciebie za pośrednictwem naszej aplikacji i Twojego konta na stronie — w celu zapewnienia przejrzystości naszych relacji i dbania o Twoją prywatność.

Więcej informacji

Regulamin aplikacji mobilnej Radar.Smart

Regulamin aplikacji, zawiera pełne informacje o naszym podejściu i zasadach świadczenia usługi RADAR.Smart w sposób kompleksowy i szczegółowy z punktu widzenia każdego komponentu, dzięki czemu można z niego korzystać wygodniej i ze zrozumieniem każdego niuansu.

Więcej informacji

Regulamin świadczenia usługi RADAR.Smart

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usługi RADAR.Smart w celu ochrony Twojego telefonu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Rower

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego roweru— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Telefon

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego telefonu— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin usługi Ochrona dzieci

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego Dziecka — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Zwroty i reklamacje

Ogólne informacje dotyczące procesu złożenia reklamacji i zwrotu zakupionych u nas produktów

Więcej informacji

Czas i koszty dostawy

Ogólne informacje dotyczące czasu i kosztów dostawy

Więcej informacji

Regulamin sklepu internetowego theradar.pl

Niniejszy Regulamin określa sposób funkcjonowania sklepu internetowego, znajdującego się pod adresem internetowym theradar.pl, oraz warunki korzystania z usług oferowanych przez Sklep. Regulamin określa prawa i obowiązki Klientów Sklepu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności podmiotu zarządzającego i prowadzącego Sklep.

Więcej informacji

Polityka prywatności serwisu www.theradar.pl

Polityka prywatności to zbiór zasad, których celem jest poinformowanie naszych Klientów o wszystkich aspektach procesu dotyczącego pozyskiwania, przetwarzania oraz zabezpieczania ich danych osobowych. Wyjaśniamy także zasady oraz cele pozyskiwania danych. Procesy te są dokonywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Więcej informacji

Informacja o połączeniu spółek RADARME Sp. z o.o. oraz mySafety Sp. z o.o.

Informujemy o powstaniu nowego przedsięwzięcia poprzez połączenie spółek mySafety oraz Radarme w Polsce.

Więcej informacji
Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.
Zamknij
pic

nic do stracenia

plus
pic

Szanowni Klienci,

Szanowni Partnerzy,

Drodzy Przyjaciele i Pracownicy,


Z ogromną przyjemnością informujemy o staraniach w celu powstania nowego przedsięwzięcia poprzez połączenie spółek mySafety Sp. z o.o. oraz Radarme Sp. z o.o. w Polsce.
Zmiany na lepsze to pożądany kierunek ewolucji. Większe i mniejsze zmiany towarzyszą nam na co dzień, modyfikują przyzwyczajenia, testują rutynę, przewartościowują, wywołują refleksje, emocje i w konsekwencji napędzają do działania. Dla Nas – zarządu, pracowników - to istotny krok w przyszłość, dla Was – Klientów, Partnerów- nowy brand, nowe produkty, nowe możliwości z gwarancją sprawdzonej jakości, ugruntowanego know-how i świeżego spojrzenia na zakres i funkcjonalność oferowanych przez nas serwisów.
Z nowym brandem rewitalizujemy ideę ochrony cennych przedmiotów użytku osobistego, smartfony, laptopy, klucze, portfele, torby, dokumenty tożsamości, zabezpieczamy także rowery oraz psy. Akumulujemy i dyskontujemy doświadczenia gromadzone w mySafety od 2004 roku: współpracę z największymi firmami w Europie Środkowo Wschodniej i świadczenie usług dla blisko 5 milionów klientów indywidualnych. A równocześnie kreujemy nowe usługi oparte o aplikacje mobilne, technologie cyfrowe, IoT internet of things. Naszą ambicją jest, aby produkty i usługi RADAR stały się powszechne, aby pomagały ograniczyć mikro straty w masowej skali, aby każdy utracony telefon, klucz, czy pies jak najszybciej wrócił do właściciela, gwarantując mu anonimowość w świecie, w którym dane osobowe stały się towarem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i komentarze, które stanowią dla nas cenne źródło informacji i impuls do dalszego rozwoju.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami i zachęcamy do korzystania z nowych usług.Nota prawna

Nazwa firmy mySafety Sp. z o.o. ulegnie zmianie na Radarme Sp. z o.o. Aktualna siedziba firmy mieści się przy Placu Konesera 8, 03-726 w Warszawie. Zmiana nazwy oraz adresu firmy nie pociąga za sobą zmian numeru konta bankowego, oraz numerów telefonów kontaktowych związanych z realizacją obecnych usług. Serwisy realizowane są niezmiennie na najwyższym poziomie, dział obsługi klienta działa w trybie 24/7 w razie utraty rzeczy osobistych oznakowanych logo mySafety lub Partnera mySafety.
Spółka Radarme z dniem połączenia z mySafety wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki mySafety Sp. z o.o., zgodnie z art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych. Połączenie nie ma wpływu na zakres praw i obowiązków wynikających z umów zawartych z Państwem. Radarme Sp. z o.o. będzie kontynuowała działalność mySafety w dotychczasowym trybie bez zmian stosowanych do tej pory procedur. Integracja spółek jest krokiem w kierunku rozwoju biznesu o serwisy związane z bezpieczeństwem oparte na technologii IoT oraz aplikacjach.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bardzo proszę o kierowanie ich drogą mailową na adres firmy: help@theradar.plRADARME_MYSAFETY_Plan połączenia


Z poważaniem,
Zbigniew Maciej Poniatowicz
Prezes Zarządu Radarme Sp. z o.o