Regulaminy I Polityka RADAR

Na tej stronie zamieściliśmy fakty i warunki, które musisz znać podczas korzystania z usług RADAR

Regulamin
Bezpieczny Pupil

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego zwierzęcia— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona bagażu

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego bagażu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona dokumentów

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich dokumentów— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona kluczy

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich kluczy — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Polityka prywatności RADAR.Smart

Polityka prywatności RADAR.Smart określa procedurę otrzymywania, przechowywania i wykorzystywania danych, które otrzymujemy od Ciebie za pośrednictwem naszej aplikacji i Twojego konta na stronie — w celu zapewnienia przejrzystości naszych relacji i dbania o Twoją prywatność.

Więcej informacji

Regulamin aplikacji mobilnej Radar.Smart

Regulamin aplikacji, zawiera pełne informacje o naszym podejściu i zasadach świadczenia usługi RADAR.Smart w sposób kompleksowy i szczegółowy z punktu widzenia każdego komponentu, dzięki czemu można z niego korzystać wygodniej i ze zrozumieniem każdego niuansu.

Więcej informacji

Regulamin świadczenia usługi RADAR.Smart

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usługi RADAR.Smart w celu ochrony Twojego telefonu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Rower

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego roweru— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Telefon

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego telefonu— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin usługi Ochrona dzieci

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego Dziecka — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Zwroty i reklamacje

Ogólne informacje dotyczące procesu złożenia reklamacji i zwrotu zakupionych u nas produktów

Więcej informacji

Czas i koszty dostawy

Ogólne informacje dotyczące czasu i kosztów dostawy

Więcej informacji

Regulamin sklepu internetowego theradar.pl

Niniejszy Regulamin określa sposób funkcjonowania sklepu internetowego, znajdującego się pod adresem internetowym theradar.pl, oraz warunki korzystania z usług oferowanych przez Sklep. Regulamin określa prawa i obowiązki Klientów Sklepu, a także prawa, obowiązki i zakres odpowiedzialności podmiotu zarządzającego i prowadzącego Sklep.

Więcej informacji

Polityka prywatności serwisu www.theradar.pl

Polityka prywatności to zbiór zasad, których celem jest poinformowanie naszych Klientów o wszystkich aspektach procesu dotyczącego pozyskiwania, przetwarzania oraz zabezpieczania ich danych osobowych. Wyjaśniamy także zasady oraz cele pozyskiwania danych. Procesy te są dokonywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Więcej informacji

Informacja o połączeniu spółek RADARME Sp. z o.o. oraz mySafety Sp. z o.o.

Informujemy o powstaniu nowego przedsięwzięcia poprzez połączenie spółek mySafety oraz Radarme w Polsce.

Więcej informacji
Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.