Bezpieczeństwo, ochrona i zwrot tego, co cenisz, niezależnie gdzie jesteś

Gdzie są moje klucze?
Mamy je, proszę bardzo!
RADAR jedno rozwiązanie na wszelkie problemy związane z utratą rzeczy codziennego użytku, ochroną tożsamości, bezpieczeństwem osobistym

Blokujemy i odzyskujemy telefony komórkowe, odbieramy zgubiony bagaż, odnajdujemy zwierzęta i kompleksowo chronimy cenne dla Ciebie rzeczy osobiste

Created with Sketch.
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Created with Sketch.

Nasze produkty

Wszystkie produkty

Statystyki

Statystyki dotyczące rzeczy zgubionych w Polsce

74%

74% zgubionych rzeczy nigdy nie
wracają do właściciela

14 110 428

Ponad

158 tysięcy

Zgubionych dokumentów

158 697

Ponad

21 tysięcy

Zgubionego bagażu

21 398

Ponad

16 tysięcy

telefonów komórkowych gubią
Polacy każdego roku

16 297

Sprawdź, czy został zgubiony lub skradziony telefon dokument

IMEI telefonu:

ID dokumentu:

Aplikacje
mobilne

Szczegóły

Blog

Radar: usługa, która zwraca utracone przedmioty. Zgubiony smartfon, portfel, bagaż, czy dowód osobisty można teraz odzyskać, i to z dowolnego miejsca na świecie. Usługa Radar, dzięki której uchronisz się przed przykrymi następstwami utraty rzeczy osobistych, jest już dostępna w Polsce. Połączenie technologii z zorganizowaną społecznością potrafi czynić cuda. Łączna ilość gubionych rocznie - i to tylko w Polsce - telefonów, portfeli, dokumentów osobistych, to setki tysięcy sztuk!!! Generuje to niepotrzebne nerwy, dyskomfort i konsekwencje finansowe na poziomie osobistym i zawodowym, nierzadko prowadzi też do poważniejszych perturbacji, a suma tych zdarzeń i ich następstw powoduje niebanalne koszty dla gospodarki, szacowane na setki milionów złotych.

Recenzje klientów

face

Uwielbiam podróżować i biegać. Zdarzyło mi się zgubić torbę sportową. Dzięki RADAR-owi trzy dni później wróciły do   mnie wszystkie moje rzeczy i co najważniejsze moje ulubione sneakersy!

Patrycja Malinowska

face

Zgubiłam klucze do mieszkania. W drodze do sklepu po nowy zamek RADAR zadzwonił i powiedział, że znaleziono moje klucze. Byłam bardzo z tego szczęśliwa, że nie będę musiała wydawać pieniędzy i czasu na wymianę zamka!

Agata Szumowska

Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.