Geneza pomysłu usług personal assistance wywodzi się ze Szwecji. Nasz zespół tworzył serwisy i wdrażał je na nowe rynki. Od ponad 20 lat znakujemy, odzyskujemy i zwracamy utracone przedmioty osobiste. Teraz my — RADAR — w odnowionym, technologicznym i wszechstronnym formacie z propozycją chronienia tego co dla Ciebie najcenniejsze!

We współczesnym świecie nie unikniesz przestępstw, kradzieży i oszustw. Ale możesz zapobiec ich skutkom. Dlatego oferujemy nasze sprawdzone usługi, możesz na nich polegać i żyć bez obaw.

Naszą misją jest Twoje bezpieczeństwo!

Naszym celem jest bycie liderem w segmencie usług zabezpieczeń rzeczy osobistych i ochrony tożsamości. Być Twoim talizmanem i pozwolić Ci cieszyć się pełnią życia bez obaw!
Odtąd gubisz bez konsekwencji, RADAR gwarantuje, że zgubione powraca.

Biura operacyjne w 5 krajach
Ponad 15 milionów Klientów na całym świecie
16 lat na rynku polskim

Chcesz być bezpieczny?
1. Wybierz odpowiednią usługę i przestań się martwić, jesteśmy w kontakcie 24/7/365
2. Śledź gdzie w tej chwili Twoje rzeczy
3. Blokuj urządzenia samodzielnie lub za pośrednictwem naszej infolinii w dowolnym momencie
4. Nie martw się! Dbamy o Ciebie i chronimy Twoje bezpieczeństwo

Dashboard

Liczby, z których jesteśmy dumni

ico

Ponad

15 mln

Klientów na całym świecie

15 056 005
ico

Ponad

16 lat

na polskim rynku

16:7:8:33:56
ico

Ponad

14 mln

obiektów pod ochroną

14 502 259
ico

Ponad

250 tys.

aktywnych Klientów w Polsce

252 092

Nasi partnerzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.
Zamknij
pic

nic do stracenia

plus
pic

Szanowni Klienci,

Szanowni Partnerzy,

Drodzy Przyjaciele i Pracownicy,


Z ogromną przyjemnością informujemy o staraniach w celu powstania nowego przedsięwzięcia poprzez połączenie spółek mySafety Sp. z o.o. oraz Radarme Sp. z o.o. w Polsce.
Zmiany na lepsze to pożądany kierunek ewolucji. Większe i mniejsze zmiany towarzyszą nam na co dzień, modyfikują przyzwyczajenia, testują rutynę, przewartościowują, wywołują refleksje, emocje i w konsekwencji napędzają do działania. Dla Nas – zarządu, pracowników - to istotny krok w przyszłość, dla Was – Klientów, Partnerów- nowy brand, nowe produkty, nowe możliwości z gwarancją sprawdzonej jakości, ugruntowanego know-how i świeżego spojrzenia na zakres i funkcjonalność oferowanych przez nas serwisów.
Z nowym brandem rewitalizujemy ideę ochrony cennych przedmiotów użytku osobistego, smartfony, laptopy, klucze, portfele, torby, dokumenty tożsamości, zabezpieczamy także rowery oraz psy. Akumulujemy i dyskontujemy doświadczenia gromadzone w mySafety od 2004 roku: współpracę z największymi firmami w Europie Środkowo Wschodniej i świadczenie usług dla blisko 5 milionów klientów indywidualnych. A równocześnie kreujemy nowe usługi oparte o aplikacje mobilne, technologie cyfrowe, IoT internet of things. Naszą ambicją jest, aby produkty i usługi RADAR stały się powszechne, aby pomagały ograniczyć mikro straty w masowej skali, aby każdy utracony telefon, klucz, czy pies jak najszybciej wrócił do właściciela, gwarantując mu anonimowość w świecie, w którym dane osobowe stały się towarem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i komentarze, które stanowią dla nas cenne źródło informacji i impuls do dalszego rozwoju.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami i zachęcamy do korzystania z nowych usług.Nota prawna

Nazwa firmy mySafety Sp. z o.o. ulegnie zmianie na Radarme Sp. z o.o. Aktualna siedziba firmy mieści się przy Placu Konesera 8, 03-726 w Warszawie. Zmiana nazwy oraz adresu firmy nie pociąga za sobą zmian numeru konta bankowego, oraz numerów telefonów kontaktowych związanych z realizacją obecnych usług. Serwisy realizowane są niezmiennie na najwyższym poziomie, dział obsługi klienta działa w trybie 24/7 w razie utraty rzeczy osobistych oznakowanych logo mySafety lub Partnera mySafety.
Spółka Radarme z dniem połączenia z mySafety wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki mySafety Sp. z o.o., zgodnie z art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych. Połączenie nie ma wpływu na zakres praw i obowiązków wynikających z umów zawartych z Państwem. Radarme Sp. z o.o. będzie kontynuowała działalność mySafety w dotychczasowym trybie bez zmian stosowanych do tej pory procedur. Integracja spółek jest krokiem w kierunku rozwoju biznesu o serwisy związane z bezpieczeństwem oparte na technologii IoT oraz aplikacjach.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bardzo proszę o kierowanie ich drogą mailową na adres firmy: help@theradar.plRADARME_MYSAFETY_Plan połączenia


Z poważaniem,
Zbigniew Maciej Poniatowicz
Prezes Zarządu Radarme Sp. z o.o