Zamów rozmowę
Zamknij

Warunki i polityka RADAR

Na tej stronie zamieściliśmy fakty i zasady, które musisz znać podczas korzystania z usług RADAR

Polityka prywatności RADAR.Smart

Polityka prywatności RADAR.Smart określa procedurę otrzymywania, przechowywania i wykorzystywania danych, które otrzymujemy od ciebie za pośrednictwem naszej aplikacji i twojego konta na stronie — w celu zapewnienia przejrzystości naszych relacji i dbania o twoją prywatność.

Więcej informacji

Regulamin aplikacji mobilnej Radar.Smart

Regulamin aplikacji, zawiera pełne informacje o naszym podejściu i zasadach świadczenia usługi RADAR.Smart w sposób kompleksowy i szczegółowy z punktu widzenia każdego komponentu, dzięki czemu można z niego korzystać wygodniej i ze zrozumieniem każdego niuansu.

Więcej informacji

Regulamin świadczenia usługi RADAR.Smart

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usługi RADAR.Smart w celu ochrony Twojego telefonu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona bagażu

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego bagażu — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona dokumentów

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich dokumentów— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Ochrona kluczy

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twoich kluczy — abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Pupil

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego zwierzęcia— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Rower

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego roweru— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Regulamin
Bezpieczny Telefon

Regulamin zawiera ważne informacje na temat procedury świadczenia usług w celu ochrony Twojego telefonu— abyś dokładnie wiedział, jak to działa.

Więcej informacji

Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.
Zamknij