Radar: usługa, która zwraca utracone przedmioty

Zgubiony smartfon, portfel, bagaż, czy dowód osobisty można teraz odzyskać, i to z dowolnego miejsca na świecie. Usługa Radar, dzięki której uchronisz się przed przykrymi następstwami utraty rzeczy osobistych, jest już dostępna w Polsce. Połączenie technologii z zorganizowaną społecznością potrafi czynić cuda.

Łączna ilość gubionych rocznie - i to tylko w Polsce - telefonów, portfeli, dokumentów osobistych, to setki tysięcy sztuk!!! Generuje to niepotrzebne nerwy, dyskomfort i konsekwencje finansowe na poziomie osobistym i zawodowym, nierzadko prowadzi też do poważniejszych perturbacji, a suma tych zdarzeń i ich następstw powoduje niebanalne koszty dla gospodarki, szacowane na setki milionów złotych.

Ze zgłoszeń naszych klientów wynika, że najczęściej gubionym przedmiotem jest telefon komórkowy. Serwis RADAR umożliwia właścicielowi zgubionego telefonu jego zdalne zablokowanie, zlokalizowanie, wysłanie znalazcy ostrzeżenia, a w razie potrzeby usunięcie zawartych w telefonie danych, aby chronić je przed nieuprawnionym wykorzystaniem. Zainstalowana w telefonie aplikacja RADAR.Smart wyświetla na zablokowanym ekranie komunikat dla znalazcy z instrukcją postępowania i zachętą, w postaci obietnicy nagrody za zwrot urządzenia. Potrafi także wykonać zdjęcie osoby będącej w jego posiadaniu. Głównym celem jest zmotywowanie znalazcy do zwrotu urządzenia, odebranie go i dostarczenie do drzwi właściciela, skracając do minimum okres nieplanowanej i trudnej do zniesienia rozłąki.

Oprócz zabezpieczenia telefonu, usługa pozwala na zwrot zgubionych laptopów, tabletów, aparatów fotograficznych, innego przenośnego sprzętu, a także dokumentów, kluczy, bagaży i rowerów. Te przedmioty opatrzone są unikalnymi znacznikami ID: hologram, brelok, plomba krusząca, zawieszka bagażowa, które odstraszają złodzieja, ostrzegają i instruują znalazcę, jednocześnie gwarantując anonimowość właścicielowi. Usługa działa całodobowo na terenie całego świata, zrzeszając kilka milionów użytkowników.

 

Serwis RADAR świadczony jest w modelu subskrypcyjnym, koszt usługi uzależniony jest od rodzaju chronionych przedmiotów i zaczyna się od 49 złotych rocznie.

 

RADAR-się i poznaj nas od nowej strony www.theradar.pl

  Informacje o firmie

Firma RADAR posiada wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim, zadebiutowała w Skandynawii w 1997 roku jako Securia/mySafety i zdobyła wiodącą pozycję w segmencie usług emergency concierge. Dziś działa głównie w Europie Środkowo Wschodniej, poza Polską to Ukraina, Rosja, Białoruś, Kazachstan, i obsługuje ponad 1 mln Klientów. Od 2004 roku rozwojem serwisu w Polsce zarządza doświadczony zespół, który podtrzymując podstawowy zakres działalności firmy nieustannie rozwija ofertę o aplikacje i technologie IoT. Beneficjentem usługi RADAR jest zawsze klient indywidualny, który obejmuje swoje przedmioty osobiste ochroną, ale model biznesowy pozwala wykorzystać nośniki serwisu jako przestrzeń do promowania partnerów biznesowych, dostarczając im wsparcia w budowaniu relacji z klientem oraz możliwość generowania nowego źródła przychodu.

Nasze produkty

Wszystkie produkty

Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.
Zamknij
pic

nic do stracenia

plus
pic

Szanowni Klienci,

Szanowni Partnerzy,

Drodzy Przyjaciele i Pracownicy,


Z ogromną przyjemnością informujemy o staraniach w celu powstania nowego przedsięwzięcia poprzez połączenie spółek mySafety Sp. z o.o. oraz Radarme Sp. z o.o. w Polsce.
Zmiany na lepsze to pożądany kierunek ewolucji. Większe i mniejsze zmiany towarzyszą nam na co dzień, modyfikują przyzwyczajenia, testują rutynę, przewartościowują, wywołują refleksje, emocje i w konsekwencji napędzają do działania. Dla Nas – zarządu, pracowników - to istotny krok w przyszłość, dla Was – Klientów, Partnerów- nowy brand, nowe produkty, nowe możliwości z gwarancją sprawdzonej jakości, ugruntowanego know-how i świeżego spojrzenia na zakres i funkcjonalność oferowanych przez nas serwisów.
Z nowym brandem rewitalizujemy ideę ochrony cennych przedmiotów użytku osobistego, smartfony, laptopy, klucze, portfele, torby, dokumenty tożsamości, zabezpieczamy także rowery oraz psy. Akumulujemy i dyskontujemy doświadczenia gromadzone w mySafety od 2004 roku: współpracę z największymi firmami w Europie Środkowo Wschodniej i świadczenie usług dla blisko 5 milionów klientów indywidualnych. A równocześnie kreujemy nowe usługi oparte o aplikacje mobilne, technologie cyfrowe, IoT internet of things. Naszą ambicją jest, aby produkty i usługi RADAR stały się powszechne, aby pomagały ograniczyć mikro straty w masowej skali, aby każdy utracony telefon, klucz, czy pies jak najszybciej wrócił do właściciela, gwarantując mu anonimowość w świecie, w którym dane osobowe stały się towarem. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i komentarze, które stanowią dla nas cenne źródło informacji i impuls do dalszego rozwoju.
Dziękujemy za to, że jesteście z nami i zachęcamy do korzystania z nowych usług.Nota prawna

Nazwa firmy mySafety Sp. z o.o. ulegnie zmianie na Radarme Sp. z o.o. Aktualna siedziba firmy mieści się przy Placu Konesera 8, 03-726 w Warszawie. Zmiana nazwy oraz adresu firmy nie pociąga za sobą zmian numeru konta bankowego, oraz numerów telefonów kontaktowych związanych z realizacją obecnych usług. Serwisy realizowane są niezmiennie na najwyższym poziomie, dział obsługi klienta działa w trybie 24/7 w razie utraty rzeczy osobistych oznakowanych logo mySafety lub Partnera mySafety.
Spółka Radarme z dniem połączenia z mySafety wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki mySafety Sp. z o.o., zgodnie z art. 494 § 1 Kodeksu spółek handlowych. Połączenie nie ma wpływu na zakres praw i obowiązków wynikających z umów zawartych z Państwem. Radarme Sp. z o.o. będzie kontynuowała działalność mySafety w dotychczasowym trybie bez zmian stosowanych do tej pory procedur. Integracja spółek jest krokiem w kierunku rozwoju biznesu o serwisy związane z bezpieczeństwem oparte na technologii IoT oraz aplikacjach.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bardzo proszę o kierowanie ich drogą mailową na adres firmy: help@theradar.plRADARME_MYSAFETY_Plan połączenia


Z poważaniem,
Zbigniew Maciej Poniatowicz
Prezes Zarządu Radarme Sp. z o.o