Radar: usługa, która zwraca utracone przedmioty

Zgubiony smartfon, portfel, bagaż, czy dowód osobisty można teraz odzyskać, i to z dowolnego miejsca na świecie. Usługa Radar, dzięki której uchronisz się przed przykrymi następstwami utraty rzeczy osobistych, jest już dostępna w Polsce. Połączenie technologii z zorganizowaną społecznością potrafi czynić cuda.

Łączna ilość gubionych rocznie - i to tylko w Polsce - telefonów, portfeli, dokumentów osobistych, to setki tysięcy sztuk!!! Generuje to niepotrzebne nerwy, dyskomfort i konsekwencje finansowe na poziomie osobistym i zawodowym, nierzadko prowadzi też do poważniejszych perturbacji, a suma tych zdarzeń i ich następstw powoduje niebanalne koszty dla gospodarki, szacowane na setki milionów złotych.

Ze zgłoszeń naszych klientów wynika, że najczęściej gubionym przedmiotem jest telefon komórkowy. Serwis RADAR umożliwia właścicielowi zgubionego telefonu jego zdalne zablokowanie, zlokalizowanie, wysłanie znalazcy ostrzeżenia, a w razie potrzeby usunięcie zawartych w telefonie danych, aby chronić je przed nieuprawnionym wykorzystaniem. Zainstalowana w telefonie aplikacja RADAR.Smart wyświetla na zablokowanym ekranie komunikat dla znalazcy z instrukcją postępowania i zachętą, w postaci obietnicy nagrody za zwrot urządzenia. Potrafi także wykonać zdjęcie osoby będącej w jego posiadaniu. Głównym celem jest zmotywowanie znalazcy do zwrotu urządzenia, odebranie go i dostarczenie do drzwi właściciela, skracając do minimum okres nieplanowanej i trudnej do zniesienia rozłąki.

Oprócz zabezpieczenia telefonu, usługa pozwala na zwrot zgubionych laptopów, tabletów, aparatów fotograficznych, innego przenośnego sprzętu, a także dokumentów, kluczy, bagaży i rowerów. Te przedmioty opatrzone są unikalnymi znacznikami ID: hologram, brelok, plomba krusząca, zawieszka bagażowa, które odstraszają złodzieja, ostrzegają i instruują znalazcę, jednocześnie gwarantując anonimowość właścicielowi. Usługa działa całodobowo na terenie całego świata, zrzeszając kilka milionów użytkowników.

 

Serwis RADAR świadczony jest w modelu subskrypcyjnym, koszt usługi uzależniony jest od rodzaju chronionych przedmiotów i zaczyna się od 49 złotych rocznie.

 

RADAR-się i poznaj nas od nowej strony www.theradar.pl

  Informacje o firmie

Firma RADAR posiada wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim, zadebiutowała w Skandynawii w 1997 roku jako Securia/mySafety i zdobyła wiodącą pozycję w segmencie usług emergency concierge. Dziś działa głównie w Europie Środkowo Wschodniej, poza Polską to Ukraina, Rosja, Białoruś, Kazachstan, i obsługuje ponad 1 mln Klientów. Od 2004 roku rozwojem serwisu w Polsce zarządza doświadczony zespół, który podtrzymując podstawowy zakres działalności firmy nieustannie rozwija ofertę o aplikacje i technologie IoT. Beneficjentem usługi RADAR jest zawsze klient indywidualny, który obejmuje swoje przedmioty osobiste ochroną, ale model biznesowy pozwala wykorzystać nośniki serwisu jako przestrzeń do promowania partnerów biznesowych, dostarczając im wsparcia w budowaniu relacji z klientem oraz możliwość generowania nowego źródła przychodu.

Nasze produkty

Wszystkie produkty

Zamknij
Zamknij

Masz pytania? — Mamy odpowiedź

Zostaw swój numer telefonu, a nasz ekspert poinformuje Cię o szczegółach naszych usług i produktów.